Asystent/ka działu sprzedaży (Warszawa)

Úvod a popis pracovní náplně

  • Dla naszego klienta, firmy produkującej wodę mineralną, pilnie poszukujemy osób ze znajomością języka czeskiego na stanowisko:
  • Asystent/ka działu sprzedaży (z j. czeskim)

  • Zadania:
  • wsparcie działu sprzedaży w organizowaniu i przygotowaniu dostaw,
  • obsługa klienta w zakresie wyjaśniania niezgodności w dostawach towaru oraz przeterminowanych płatności,
  • współpraca z działem finansów,
  • administracja i aktualizacja danych klientów oraz danych sprzedażowych w systemie SAP,
  • drobne tłumaczenia (PL-CZ, CZ-PL),
  • wsparcie administracyjne w zakresie floty samochodowej,
  • wsparcie biura w zakresie dodatkowych zadań administracyjnych.

Požadujeme

  • dobra znajomość języka czeskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze administracji, sprzedaży lub obsługi klienta,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Nabízíme

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjna lokalizacja biura (Śródmieście),
  • możliwość poznania systemu SAP.

Vytvořeno:

dne 23.06.2017 v 4:31

Místo práce:

Karlovarský kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

31000

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa