VEDOUCÍ VÝROBY

Úvod a popis pracovní náplně

  • hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří

  • Vaším úkolem bude:

  • organizace výroby ve stabilní a perspektivní společnosti
  • spolupráce na tvorbě výrobních plánů, dohled nad jejich plněním
  • organizace směny a personální vedení pracovníků
  • reporting a plánování
  • kontrola a procesní řízení materiálového toku

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (ideálně strojní),
  • prokazatelnou zkušenost s vedením větší strojírenské výroby,
  • dobrou znalost procesů štíhlé výroby,
  • výbornou zkušenost s ERP systémy (Byznys, SAP, Navision, Oracle a jiné) a schopnost pracovat s daty,
  • schopnost motivovat a rozvíjet podřízené
  • jazyková vybavenost, NJ je podmínkou

Nabízíme

  • Kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení Vám zaměstnavatel nabízí:
  • bonusy dle plnění cílů
  • závodní stravování

Vytvořeno:

dne 22.09.2016 v 4:31

Místo práce:

Karlovarský kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství
  • Vrcholový management